Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Wina

1 wynik(i)

na stronę

 • Znany austriacki producent win Premium

  Marka Domane Wachau jest właścicielem ponad 440 hektarów winnic w najbardziej prestiżowym regionie winiarskim w AustriiWachau. Większość z nich obsadzonych jest lokalnymi odmianami, lecz producent nie stroni także od uznanych odmian międzynarodowych. Najwyższą jakość i autentyczny styl regionu oddaje w winach dzięki zaangażowaniu i staranności na każdym etapie produkcji, od uprawy winorośli i ręcznych zbiorów, aż po delikatną winifikację i starzenie w beczkach. 

  Musujące wino z Wachau

  Owoce, które wykorzystano do produkcji tego wina pochodzą z winnic rozmieszczonych w całej dolinie Wachau. Winogrona zbierane są ręcznie zarówno z winnic położonych na stromych tarasach, jak i z winnic położonych nad brzegiem Dunaju. Gleba w tym miejscu jest uboga, skalista i kwarcowa, co oddaje wyraźną mineralność w trunkach. 

  Musujące, białe, wytrawne, o aromacie czarnego bzu, jabłka i brzoskwini

  Wino jest kupażem szczepów Rivaner (60%), Riesling, Gruner Veltiner i Gelber Muskateller (30%). Ma jasno-żółty kolor z limonkowymi refleksami. W nosie dominują aromaty dzikiego żółtego jabłka, czarnego bzu i brzoskwini. W ustach wyraźna orzeźwiająca kwasowość, która rozbrzmiewa na podniebieniu dzięki delikatnemu musowaniu drobnych bąbelków. 

  Aperitif i towarzysz przekąsek

  Doskonałe wino do serwowania w roli aperitifu, a także w roli towarzysza lekkich przekąsek, np. tostów z krewetkami w sosie mango, smażonymi rzodkiewkami ze świeżą kolendrą lub krakersami z pastą z łososia i kaparów. Najlepiej posmakuje dobrze schłodzone do temperatury 8-9⁰C. 

  Nowoczesny design

  Wino zamknięto w smukłej butelce o długiej, wąskiej szyjce, dedykowanym winom musującym. Ciemno-brązowe szkło skomponowano z czarnym prostym kapturem na szyjce oraz jasno-kremową etykietą w dolnej części butelki. Etykieta ma interesujący, nieregularny kształt i nowoczesny design. Widnieje na niej jedynie nazwa trunku oraz nazwa producenta, a wokół nich umieszczono dekoracyjne okręgi stworzone z małych kropek. 

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 69,00 zł

  Promocja 62,10 zł

  Kup więcej od: 55,89 zł

1 wynik(i)

na stronę