Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Wina

Produkty 1 do 10 z 28

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Jest to jedno z najstarszych i najbardziej popularnych win firmy Ruffino, uprawiane w Umbrii, regionie graniczącym z Toskanią od południa. Apelacja została nazwana od miasta Orvietto, jednego z najpiękniejszych w całej Umbrii, w okolicach którego wino produkuje się już od czasów starożytnych. 

  Dowiedz się więcej
  39,90 zł Kup więcej od: 35,91 zł

 • Lekkie, białe wino z Doliny Rodanu, niezobowiązujący kompan lekkich kolacji.

  Burgundia to region winiarski we wschodniej Francji z historią sięgającą czasów średniowiecza. Istnieją trzy kategorie jakościowej klasyfikacji wina z Burgundii: Grand Cru – wino najwyższej jakości (zaledwie 2% produkcji całego regionu) z winogron uprawianych na wyższych zboczach z dużym nasłonecznieniem, Premier Cru – jakość wysoka, winogrona z mniej dogodnych miejsc upraw, Village – produkowane w obrębie jednej wsi lub winnicy na terenach płaskich. W Burgundii powstaje jedno z najbardziej znanych na świecie win białych: Chablis.

  Dowiedz się więcej
  49,00 zł Kup więcej od: 44,10 zł

 • Wino delikatnie musujące w złotym kolorze. W smaku słodkie z wyczuwalnymi nutami owoców tropikalnych. Innowacyjność wina polega na zawartych w nim drobinkach jadalnego spożywczego brokatu w kolorze złota. Wino wymieszane w butelce, a także w kieliszku tworzy niesamowite efekty wizualne.

  Dowiedz się więcej
  36,00 zł Kup więcej od: 32,40 zł

 • Wino delikatnie musujące w miedzianym kolorze. W smaku słodkie z wyczuwalnymi nutami dojrzałych bananów oraz mango Innowacyjność wina polega na zawartych w nim drobinkach jadalnego spożywczego brokatu w kolorze miedzi. Wino wymieszane w butelce, a także w kieliszku tworzy niesamowite efekty wizualne.

  Dowiedz się więcej
  36,00 zł Kup więcej od: 32,40 zł

 • Wino delikatnie musujące w srebrnym kolorze. W smaku słodkie z wyczuwalnymi nutami cytrusowymi. Innowacyjność wina polega na zawartych w nim drobinkach jadalnego spożywczego brokatu w kolorze srebra. Wino wymieszane w butelce, a także w kieliszku tworzy niesamowite efekty wizualne.

  Dowiedz się więcej
  36,00 zł Kup więcej od: 32,40 zł

 • Chłodny klimat z oceanicznymi wpływami w dolinie pozwala Peterowi wytwarzać klasyczne wino Pinot Noir. Ma ono bogaty smak; zawiera długie i jedwabiste taniny, dzięki którym powstają wspaniałe wina do leżakowania. Takie samo zaangażowanie w produkcję wina jest widoczne w innych jego trunkach. Jesteśmy dumni, że mamy je w Polsce.

  Dowiedz się więcej
  44,00 zł Kup więcej od: 39,60 zł

 • Wino wytrawne, o pięknym blado-złotym kolorze i świeżym bukiecie ujawniającym ziołowe i kwiatowe aromaty. Na podniebieniu lekkie i orzeźwiające.

  Dowiedz się więcej
  38,00 zł Kup więcej od: 34,20 zł

 • Purcari Pinot Grigio jest jak dotyk jesieni: gładkie, ciepłe, tajemnicze. Wino nie jest zdecydowane, "krzykliwe", natomiast delikatne, opowiadające swoją własną historię.
  Wioska i majątek Purcari z wytwórnią win jest pięknie zlokalizowana w dolinie Dniestru,120 km na południowy wschód od Kiszyniowa, w pobliżu granicy z Ukrainą, w odległości 30 km od Morza Czarnego i Odessy. Tradycje wytwarzania w tym miejscu win sięgają antyku, zaś w zmodernizowanym niedawno obiekcie  – roku 1827. Wytwórnia win szczyci się wieloma medalami i wyróżnieniami. Pierwszym złotym medalem wino z Purcari nagrodzono już w roku 1848 na lokalnej wystawie agroturystycznej. Ogromny sukces odniosło ono na wystawie światowej w Paryżu w 1878 roku uzyskując medal złoty. Zaś współcześnie, od roku 2004,  wytwórnia zgromadziła za nie już ponad 40 medali i nagród wyższej rangi, np. Grand Prix prezydenta Mołdawii w roku 2008.
  Główny obiekt wytworni przypomina zamek. Mieści się w nim m.in. czterogwiazdkowy hotel dla turystów. Z jego okien roztacza się piękny, rozległy widok na winnice oraz pobliskie jeziorko w którym pływają łabędzie i dzikie kaczki, a do którego schodzi się po schodach. Nad jeziorkiem stoją altanki, w których można odpocząć. Inną propozycją dla turystów jest łowienie ryb, przede wszystkim karpi i pstrągów. Złowione, kucharze z tutejszej restauracji przygotowują na życzenie wędkarza.
  Zakład wraz z piwnicami w których wino fermentuje w ogromnych pojemnikach z nierdzewnej stali oraz leżakuje w drewnianych beczkach, wyposażony jest w nowoczesne urządzenia i produkuje ponad milion butelek wina rocznie. Najbardziej znanymi, tradycyjnymi mołdawskimi gatunkami są:  Negru  de Purcari i Roşu de Purcari.
  Dowiedz się więcej
  48,00 zł Kup więcej od: 43,20 zł

 • Burgundia to region winiarski we wschodniej Francji z historią sięgającą czasów średniowiecza. Istnieją trzy kategorie jakościowej klasyfikacji wina z Burgundii: Grand Cru – wino najwyższej jakości (zaledwie 2% produkcji całego regionu) z winogron uprawianych na wyższych zboczach z dużym nasłonecznieniem, Premier Cru – jakość wysoka, winogrona z mniej dogodnych miejsc upraw, Village – produkowane w obrębie jednej wsi lub winnicy na terenach płaskich. W Burgundii powstaje jedno z najbardziej znanych na świecie win białych: Chablis.

  Dowiedz się więcej
  44,00 zł Kup więcej od: 39,60 zł

 • Cielo e Terra to połączenie dwóch sił winiarskich w regionie Veneto w północno-wschodnich Włoszech. Pierwsza to rodzina Cielo: historia 4 pokoleń, druga to spółdzielnia Cantine dei Colli Berici, zrzeszająca ponad 2000 plantatorów winorośli. Wspólnie z ich partnerami w produkcji wina stworzyli zintegrowany projekt łańcucha dostaw. Celem jest rozwój produkcji regionalnej. Pierwszym krokiem jest STREFA TERROIR, aby zidentyfikować najlepsze obszary dla nowych winorośli i poprawić jakość już zasadzonych. Promują stosowanie najnowszych INNOWACYJNYCH TECHNIK w winnicy, aby obniżyć koszty produkcji i poprawić standardy jakości, w sposób przyjazny dla środowiska. Z tego samego powodu zachęcają do upraw ORGANICZNYCH, nawet przy użyciu technik eksperymentalnych. Winorośle partnerów są CERTYFIKOWANE bez GMO, przy minimalnej liczbie interwencji z chorobami winorośli. Wreszcie stworzyli REJESTR WINNIC, zapewniający przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny żywności (HACCP).

  Dowiedz się więcej
  35,90 zł Kup więcej od: 32,31 zł

Produkty 1 do 10 z 28

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3