Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Wina

3 wynik(i)

na stronę

 • Federico Paternina to jedna z najlepiej rozpoznawalnych na całym świecie hiszpańskich winnic a produkowana przez nią CAVA to ścisła czołówka hiszpańskiego wina musującego dostępna praktycznie we wszystkich krajach. Zrównoważona w smaku, delikatna, pozostawiająca elegancki posmak. Po starannym wyborze winogron ta cava jest wytwarzana wyłącznie zgodnie z tradycyjną metodą. Druga fermentacja odbywa się w butelkach i jest starzone w piwnicach, w Sant Sadurní d 'Anoia, sercu cavy. Odpowiedni dla wegan i wegetarian. Dowiedz się więcej
  39,00 zł Kup więcej od: 35,10 zł

 • Hemingway miał rację, ten kraj ma coś w sobie....swoją kulturę i oczywiście rewelacyjne wina Paternina. Nosząca to imię winiarnia łączy stary i nowy świat. Najlepsze hiszpańskie terrior z nowo-światowym stylem winifikacji. Na przestrzeni czasów winnica przechodziła przez ręce różnych właścicieli, wreszcie w 2014 roku dołączyła do rodziny  Marqués de la Concordia.

  Dowiedz się więcej
  34,00 zł Kup więcej od: 30,60 zł

 • Podawać  w temperaturze  6-8 stopni. Idealnie podkreśli każdą uroczystość.Pere Ventura Vendrell, właściciel założonej w 1992 roku firmy Pere Ventura, jest przedstawicielem rodziny od 1845 roku uprawiają- cej winorośl, a od początku XX w. zaangażowanej w produkcję cavy. Imponujące wrażenie robi tu nowoczesna winiarnia, zbudowana niemal w całości pod ziemią, a zwłaszcza kilometrowej długości piwnice. Wina też robią wrażenie, zwłaszcza te dłużej (do 4 lat) dojrzewające na osadzie. Obok miliona butelek cavy rocznie robi się także wina spokojne, bardzo nowoczesne, beczkowe, z niską kwasowością, ale ze sporą kulturą.

  Dowiedz się więcej
  49,00 zł Kup więcej od: 44,10 zł

3 wynik(i)

na stronę