Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   42 295 02 10   695 14 00 15

Pere Ventura Cava Vintage 2014 + Gift Box

  • nagrodzone
  • najwyżej oceniane
  • polecane
Promocja
-21%

Pere Ventura

Normalna cena: 169,00 zł

Promocja 135,00 zł


 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

W pełni współczesny, Vintage Brut Gran Reserva jest przedstawiony jako produkt wielce elegancki. To rocznik, który zostanie nam w pamięci przez swoją delikatność i klasę, która odzwierciedla jego osobowość. Jest to Cava w którym ciało i struktura Xarel.lo łączy się z kwiatowymi i owocowymi cechami Chardonnay. Rezultatem jest bardzo delikatny, harmonijny i  subtelny produkt, urzekający swoją ekspresyjnością i aromatami w nosie jak i kremowym dotykiem i wytwornością na podniebieniu.


Cava ta jest produkowana w ograniczonej ilości i wytwarzana z winogron pochodzących ze starych szczepów, o średnim wieku 25 lat i wydajności 8 000 kg / ha. Winnice znajdują się na górnych obszarach regionu Penedès, na średniej wysokości 380 metrów, w obszarach głębokich i lekko wapiennych gleb. Zgodnie z filozofią Pere Ventury, praktyka winiarska opiera się na kryteriach zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, starając się jak najmniej ingerować w otoczenie. Po starannej selekcji klastrów w winnicy, Pere Ventura wybiera optymalny czas do zbioru. Zbiór odbywa się ręcznie, a każde winogrono poddawane jest starannej selekcji przy stołach selekcyjnych.


Cava wielkiej klasy, której duch skupia ekspresję terroir i twórczość PERE VENTURA. Jego osobowość równoważy klasycyzm i nowoczesność.Na podniebieniu jest szeroka, intensywna i mocna. Uwodzicielski kremowy i aksamitny dotyk. Świeże, uporządkowane i przestronne.

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować