Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   42 295 02 10   695 14 00 15

Pere Ventura Cava Tresor Cuvée Gran Reserva 2014 + Gift Box

  • nagrodzone
  • najwyżej oceniane
  • polecane
Outlet

Pere Ventura
79,90 zł

 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

Ten sam krajobraz można malować niezliczoną ilość razy. Można odtwarzać melodię raz po raz. Cava może być wytwarzana przy użyciu różnych procesów. Ale kiedy obraz, kawałek muzyki lub świetna cava stają się wyjątkowe? W którym momencie stają się obiektem naszego pragnienia? Dlaczego mają zdolność zadziwienia nas? Być może odpowiedź leży w słowie „sztuka”. TRESOR CUVÉE GRAN RESERVA BRUT 2014 to sugestywna cava o wspaniałym charakterze. Będzie świecić podczas formalnego posiłku, urzekającego obecnych koneserów wina i przewodniczących bardzo specjalne uroczystości. Luksus dla zmysłów! Czysta sztuka.

Ze starannie pielęgnowanych winnic, rosnących na specjalnych obszarach w Upper Penedès i Central Penedès, na średniej wysokości wynoszącej 340 metrów. Gęstość sadzenia waha się od 2200 do 2500 winorośli na hektar i produkcja nigdy nie przekracza 8 000 kg / ha.
Praca w winnicy odbywa się z poszanowaniem najlepszych praktyk w dziedzinie uprawy winorośli,
z interwencjami ograniczonymi do minimum i w pełni szanującymi otoczenie środowisko. Zbieranie jest selektywne i wykonywane ręcznie.

Wyjątkowe doznania ilustrujące wyrafinowanie cavy. Posmak jest dobrze zdefiniowany, złożony, bogaty, harmonijny i pełny.

Serwować w temperaturze około 10-12 °C. Podawać w dużych otwartych kieliszkach do wina, takich jak do Chardonnay, pozwalające rozwinąć złożoność jego aromatów.

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować