Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Outlet

Outlet

Produkty 1 do 10 z 19

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Winnice usytuowane są na pagórkowatym terenie z wapiennym podłożem na wysokości 260 m n.p.m., 8.000 metrów od wybrzeża. Ilość nasadzeń na hektar wynosi 4000. Wino to najlepiej będzie smakowało serwowane w temperaturze 9 –11° C.  

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 116,00 zł

  Promocja 104,40 zł

  Kup więcej od: 97,09 zł

 • Domäne Wachau jest jednym z najbardziej znanych winnic w Austrii, z siedzibą w najbardziej prestiżowym regionie uprawy winorośli w Austrii - Wachau. Strome winnice tarasowe, chłodny klimat i skalne gleby definiują wina. Nazwa "Smaragd" oznacza złożone, pełne win z Wachau z dużym potencjałem starzenia. Achleiten to legendarna winnica we wsi Wachau Weissenkirchen. Słynie z win o niepowtarzalnym charakterze mineralnym. Kamienne mury otaczające winnicę pochodzą z XXII wieku. Smaragd jest najwyższą kategorią win z Wachau. Nazwa Smaragd pochodzi odsłynnej szmaragdowo zielonej jaszczurki, którą można znaleźć wygrzewającą się w ciepłych i słonecznych miejscach na terenie winnicy. Wina Smaragd są wytrawne, pełny i złożone z dużą finezją i wielkim potencjałem starzenia. Temperatura serwowania : 10 stopni C. Potencjał starzenia : ok. 5-7 lat

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 563,00 zł

  Promocja 478,55 zł

 • Winnice usytuowane są na pagórkowatym terenie z wapiennym podłożem na wysokości 260 m n.p.m., 8.000 metrów od wybrzeża. Ilość nasadzeń na hektar wynosi 4000. Wino to najlepiej będzie smakowało serwowane w temperaturze  8–10° C. 

  Dowiedz się więcej
  79,90 zł Kup więcej od: 71,91 zł

 • Domäne Wachau to jedna z najbardziej znanych austriackich winnic, z siedzibą w najbardziej prestiżowym austriackim regionie winiarskim - Wachau. Strome tarasowe winnice, chłodny, marginalny klimat i skąpa gleba pierwotna definiują wina. "Smaragd" oznacza złożone, pełne wina Wachau o potencjale starzenia.

  Kellerberg to stroma góra charakterystyczna dla Dürnstein, wznosząca się za barokowym piwnicznym dachem Kellerschlössel (Domäne Wachau). Winorośl zakorzeniona jest głęboko w jasnej "Gnejler Gnejs", która składa się głównie z kwarcu, a na niektórych obszarach w niektórych częściach Kellerberg pokrywa ją piaszczysta gleba lessowa. Silne wpływy klimatyczne na Kellerberg dają pełne i złożone, a jednocześnie imponująco mineralne wina.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 563,00 zł

  Promocja 496,00 zł

 • Winorośl uprawiana jest na stromych wzgórzach powyżej Kurtatsch (450-680m.n.p.m). Krzewy usytuowane są na wapiennych glebach ze świetnym drenażem. Strumienie i osuwiska wnoszą duży zasób minerałów do podłoża. Na początku jesieni słońce zachodzi stosunkowo wcześnie. Wiatry katabatyczne występujące na stromych wzgórzach, pojawiają się najczęsciej w nocy i naturalnie ochładzają delikatne grona. Stąd Kofl jako wino młode jest dość surowe i zamknięte. Najlepiej smakuje w 4-6 roku.
  Do 1919 roku region Alto Adige należał do Austrii, czego konsekwencje widać do tej pory. Używa się tu aż trzech języków urzędowych – niemieckiego (ok. 70% populacji), włoskiego (25%) i jego retoromańskiego dialektu – ladyńskiego, którym włada ok. 5% ludności. W stolicy regionu, Bolzano, proporcje językowe są odwrócone – większość mieszkańców mówi po włosku, ale nazwy wszędzie podawane są w obu językach. Dotyczy to także szczepów winogron i nazw geograficznych.
  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 106,00 zł

  Promocja 89,04 zł

  Kup więcej od: 84,59 zł

 • Na limitowanej edycji butelek wina Purcari Vinohora widnieje znany obraz La Danse autorstwa Henri Matisse. Co wspólnego z Mołdawią ma francuski malarz? Otóż obraz powstał w 1910 roku, a linia produkcyjna Vinohory wyniosła 19 100 butelek. Łyk tego wyjątkowego wina przybliża emocje, które towarzyszą kontemplacji arcydzieła: wolność i hedonizm. 

  Wioska i majątek Purcari z wytwórnią win jest pięknie zlokalizowana w dolinie Dniestru,120 km na południowy wschód od Kiszyniowa, w pobliżu granicy z Ukrainą, w odległości 30 km od Morza Czarnego i Odessy. Tradycje wytwarzania w tym miejscu win sięgają antyku, zaś w zmodernizowanym niedawno obiekcie  – roku 1827. Wytwórnia win szczyci się wieloma medalami i wyróżnieniami. Pierwszym złotym medalem wino z Purcari nagrodzono już w roku 1848 na lokalnej wystawie agroturystycznej. Ogromny sukces odniosło ono na wystawie światowej w Paryżu w 1878 roku uzyskując medal złoty. Zaś współcześnie, od roku 2004,  wytwórnia zgromadziła za nie już ponad 40 medali i nagród wyższej rangi, np. Grand Prix prezydenta Mołdawii w roku 2008.

  Główny obiekt wytworni przypomina zamek. Mieści się w nim m.in. czterogwiazdkowy hotel dla turystów. Z jego okien roztacza się piękny, rozległy widok na winnice oraz pobliskie jeziorko w którym pływają łabędzie i dzikie kaczki, a do którego schodzi się po schodach. Nad jeziorkiem stoją altanki, w których można odpocząć. Inną propozycją dla turystów jest łowienie ryb, przede wszystkim karpi i pstrągów. Złowione, kucharze z tutejszej restauracji przygotowują na życzenie wędkarza.
  Zakład wraz z piwnicami w których wino fermentuje w ogromnych pojemnikach z nierdzewnej stali oraz leżakuje w drewnianych beczkach, wyposażony jest w nowoczesne urządzenia i produkuje ponad milion butelek wina rocznie. Najbardziej znanymi, tradycyjnymi mołdawskimi gatunkami są:  Negru  de Purcari i Roşu de Purcari.
   
  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 76,00 zł

  Promocja 68,40 zł

 • Ferrari w 2015 roku zdobyło tytuł PRODUCENTA ROKU podczas międzynarodowego konkursu „Champagne and Sparkling Wine World Championships 2015”. Dodatkowo, aż 9 produktów Ferrari otrzymało nagrody w swoich kategoriach, co jak do tej pory nie udało się żadnemu innemu producentowi win musujących. Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 79,00 zł

  Promocja 67,15 zł

  Kup więcej od: 62,45 zł

 • Wino pełne życia z czystym, estetycznym wykończeniem. Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 29,90 zł

  Promocja 23,92 zł

  Kup więcej od: 21,53 zł

 • Ferrari w 2015 roku zdobyło tytuł PRODUCENTA ROKU podczas międzynarodowego konkursu „Champagne and Sparkling Wine World Championships 2015”. Dodatkowo, aż 9 produktów Ferrari otrzymało nagrody w swoich kategoriach, co jak do tej pory nie udało się żadnemu innemu producentowi win musujących.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 139,00 zł

  Promocja 118,15 zł

  Kup więcej od: 106,34 zł

 • W pełni współczesny, Vintage Brut Gran Reserva jest przedstawiony jako produkt wielce elegancki. To rocznik, który zostanie nam w pamięci przez swoją delikatność i klasę, która odzwierciedla jego osobowość. Jest to Cava w którym ciało i struktura Xarel.lo łączy się z kwiatowymi i owocowymi cechami Chardonnay. Rezultatem jest bardzo delikatny, harmonijny i  subtelny produkt, urzekający swoją ekspresyjnością i aromatami w nosie jak i kremowym dotykiem i wytwornością na podniebieniu.

  Cava ta jest produkowana w ograniczonej ilości i wytwarzana z winogron pochodzących ze starych szczepów, o średnim wieku 25 lat i wydajności 8 000 kg / ha. Winnice znajdują się na górnych obszarach regionu Penedès, na średniej wysokości 380 metrów, w obszarach głębokich i lekko wapiennych gleb. Zgodnie z filozofią Pere Ventury, praktyka winiarska opiera się na kryteriach zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, starając się jak najmniej ingerować w otoczenie. Po starannej selekcji klastrów w winnicy, Pere Ventura wybiera optymalny czas do zbioru. Zbiór odbywa się ręcznie, a każde winogrono poddawane jest starannej selekcji przy stołach selekcyjnych.

  Cava wielkiej klasy, której duch skupia ekspresję terroir i twórczość PERE VENTURA. Jego osobowość równoważy klasycyzm i nowoczesność.

  Na podniebieniu jest szeroka, intensywna i mocna. Uwodzicielski kremowy i aksamitny dotyk. Świeże, uporządkowane i przestronne. Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 139,00 zł

  Promocja 118,20 zł

  Kup więcej od: 109,93 zł

Produkty 1 do 10 z 19

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2