Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   42 295 02 10   695 14 00 15

Outlet

Outlet

3 wynik(i)

na stronę

 • Winiarnia Bostavan powstała w 2002 roku i w krótkim czasie stała się jednym z największych eksporterów wina w Mołdawii. Rodzina produktów Bostavan to około trzydziestu marek o ugruntowanej pozycji, dostępnych na rynkach Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Rumunii, Polski, Czech, Rosji, Ukrainy, Białorusii, Korei i Chin. Firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Etulii i Onesti, o łącznej zdolności produkcyjnej sięgającej ponad 20 milionów butelek rocznie.

  Dowiedz się więcej
  18,90 zł

 • Winiarnia Bostavan powstała w 2002 roku i w krótkim czasie stała się jednym z największych eksporterów wina w Mołdawii. Rodzina produktów Bostavan to około trzydziestu marek o ugruntowanej pozycji, dostępnych na rynkach Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Rumunii, Polski, Czech, Rosji, Ukrainy, Białorusii, Korei i Chin. Firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Etulii i Onesti, o łącznej zdolności produkcyjnej sięgającej ponad 20 milionów butelek rocznie. Mołdawska Dolina o wiodąca marka mołdawskiego wina na polskim rynku i szósta najsilniejsza marka wina w Polsce w ogólnym zestawieniu. Dowiedz się więcej
  21,00 zł Kup więcej od: 18,90 zł

 • Wysokiej jakości wina produkowane z winogron zbieranych ręcznie z wybranych winnic w Onesti, zapewniają najwyższą jakość wina.

  Dowiedz się więcej
  19,00 zł Kup więcej od: 17,10 zł

3 wynik(i)

na stronę