Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Kazbek Peak Brandy XO Aged 60 Months


59,90 zł

 X 
Czas realizacji zamówienia: 3-6 dni

Opis

GRUZIŃSKA brandy od stuleci jest uważana za jedną z najlepszych na świecie, a wyjątkowa jakość brandy bierze się z tradycyjnej sztuki destylacji oraz endemicznych odmianach winorośli, z którego jest wytwarzana. Brandy Kazbek Peak XO to doskonała kompozycja destylatów winnych, pachnących suszonymi śliwkami i prażonymi, karmelizowanymi orzechami laskowymi w oplocie subtelnych nut kwiatowych. W smaku pełna, złożona z delikatną słodyczą na finiszu. Brandy Kazbek Peak XO pochodzi z regionu Kakheti o wspaniałych tradycjach winiarskich, a co najmniej pięcioletnie leżakowanie w dębowych beczkach potęguję jej moc i ekspresję aromatów budując mistrzowski produkt najwyższej jakości.

Opinie

Miód w ... buzi
Opinia od Marian

Już trzeci raz kupuję ten produkt (w sumie 15 butelek), ale ostatnio byłem pełen podziwu dla trzech Pań, które w dość krótkim czasie wysmakowały całą butelkę tego specyfiku. Ja także z przyjemnością oglądam transmisje sportowe ze szklaneczką Kazbek Peak. Obecnie mam troszkę więcej czasu - wiek emerytalny - lecz muszę zarobić na następną dostawę licząc na jakiś bonus od Dorego Wina. Poleciłem ten napój młodej znajomej, którą podczas wizyty poczęstowałem - zrobiła zdjęcie butelki aby nazwa nie wywietrzała wraz z brandy Pozdrawiam.
Marian ze smakującymi osobami. (Dodano 14.09.2020)
Poezja
Opinia od Wojciech

Gdy bym robił perfumy właśnie tak by pachniały.
Wyśmienity zapach owców wiśni oraz czereśni.
Smak bardzo delikatny słodki aż żałowałem że tak mała butelka.
W życiu piłem wiele koniaków, whisky czy Brendy ale nie każda tak smakuje jak Kazbek Peak Brandy XO Aged 60 Months po prostu ideał smakowy.
Na pewno jeszcze nie raz zamówię.
(Dodano 30.04.2020)

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować