Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Hoya de Cadenas Reserva Privada

  • na piknik
  • nagrodzone
  • polecane

Vicente Gandia
52,00 zł

 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

Znakomite wino z Walencji


Hoya de Cadenas Reserva Privada tworzone jest niedaleko gorącej Walencji w posiadłości Hoya de Cadenas, przez winiarnię Vicente Gandia, jednego z najlepszych producentów wina na świecie. Wino zdobyło wiele nagród na prestiżowych, światowych konkursach. Zdobyło złote medale m.in. w Niemczech, Korei Południowej, Hiszpanii i Peru.


Najlepsze uprawy


Tworzone jest z najlepszych upraw z obszaru winnicy Hoya de Cadenas, gdzie znajduje się bogata w mikroelementy gleba i szczególnie sprzyjający mikroklimat dla rozwoju winogron. Grona szczepu Tempranillo pochodzą z uprawy „Vallejo Arroyo” mieszczącej się niedaleko lasu, co wspomaga wytworzenie się w owocach odpowiedniej ilości tanin. Za to szczep Cabernet Sauvignon pochodzi z uprawy „Vina Adriana”, niezwykle nasłonecznionego terenu, co sprzyja rozwojowi owocowych aromatów i cennych polifenoli. 


Czerwone, wytrawne, intensywne w smaku


Wino jest kupażem szczepu Tempranillo w 85% i szczepu Cabernet Sauvignon w 15%. Ma intensywnie wiśniową barwę i złożony aromat. Pierwsze skrzypce w zapachu obierają aromaty czerwonych owoców, truskawek, wiśni i porzeczek z dodatkiem kakao. Leżakowanie przez 14 miesięcy w beczkach z nowego, amerykańskiego dębu nadało mu nut tytoniu i dębu. Smakuje ciemnymi owocami czarnych wiśni, porzeczek i jagód ze słodkim posmakiem wanilii.


Potrawy mięsne i aromatyczne sery


Rewelacyjnie smakuje w towarzystwie dziczyzny gotowanej w sosie własnym i każdym gulaszu na bazie czerwonego mięsa. Warto sparować je także z deską długo dojrzewających hiszpańskich szynek, jak Jamon Serrano lub polędwicą Lomo i aromatycznymi serami z owczego mleka. 


Klasyczny styl


Elegancka, butelka z czarnego szkła, ozdobiona jest etykietą w tej samej barwie z elementami w kolorze błyszczącego, jasnego złota. W jej centralnym punkcie znajduje się nazwa wina wypisana złotą czcionką, a w jej tle widnieje rysunek posiadłości Hoya de Cadenas. 

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować