Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Hacienda Zorita Verdejo

  • na co dzień
  • na lato
  • polecane
Outlet
-30%

Hacienda Zorita

Normalna cena: 59,00 zł

Promocja 41,30 zł


 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

W wyniku połączenia natury i kalifornijskiego ducha architektury, nowoczesna winnica stała się deklaracją innowacyjności i nowoczesności w sercu jednego z najbardziej tradycyjnych winnych obszarów Hiszpanii, Ribera del Duero. Abascal winnica znajduje się obok Vega Sicilia, pomiędzy Quintanilla Del Onésimo i Peñafiel, popularny obszar znany jako "The Golden Mile" ze względu na jego bliskość rzeki Duero w obszarze, której produkuje się wina z 100% Tempranillo. Winnica w swojej dyspozycji posiada 12,9 ha. Działka jest usytuowana na 650 mnpm. Gleba jest piaszczysta i wapienia, które wraz z ekstremalnym kontynentalnym klimatem spełniają idealne warunki pogodowe, które sprawiają że to idealne miejsce do uprawy wysokiej jakości gron Tempranillo.

Opinie

Porażka
Opinia od Jacek

Nie ma o czym pisać. Musze dać 1 gwiazdkę bo inaczej opinia nie będzie dodana, ale nawet na 1 gwiazdke nie zasługuje. (Dodano 10.01.2020)
Super wino!
Opinia od Michał

Świetny aromat cytrusów i świeżo ściętej trawy. W smaku delikatne, niezobowiązujące o lekkiej kwasowości. Świetnie wino by wypić przy rozmowie, zwłaszcza z drugą połówką. Ja tym winem przekonałem swoją kobietę do win lekko wytrawnych. (Dodano 25.04.2017)
Świetne wina
Opinia od Arek

Byłem tam, nie sądziłem, że te super wina trafią do Polski. Wspaniałe miejsce do odpoczynku i rozkoszowania się hiszpańskim winem. (Dodano 22.11.2016)

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować