Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Finca Beltran Duo Tempranillo Malbec

  • na co dzień

Familia Zuccardi
38,00 zł

 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

Rodzinna pasja

W roku 1963 inżynier Alberto Zuccardi założył niewielką winnicę, do której podłączył innowatorski, własnoręcznie wykonany system nawadniający. 50 lat później zarażeni pasją do winiarstwa syn założyciela winiarni Jose oraz wnuk Sebastian przejęli po nim kierownictwo w firmie. Wszyscy trzej charakteryzują się miłością do wina, dużym zaangażowaniem w pracę i niezwykłą kreatywnością w tworzeniu, dzięki temu dziś Familia Zuccardi uznawana jest za jednego z najlepszych producentów wina w Argentynie. 

Czerwone, wytrawne, harmonijne o korzennym posmaku

Wino jest kupażem dwóch szczepów, cenionego w Argentynie Malbec (50%) i słynnego, hiszpańskiego Tempranillo (50%). Ma głęboko-rubinową barwę i intensywny bukiet o aromatach owoców leśnych, jagód i malin oraz czarnej porzeczki. W smaku jest doskonale zrównoważone między owocową słodyczą, a orzeźwiającymi taninami. Wyraźnie wyczuwalne są soczyste wiśnie i maliny z nutami przypraw korzennych w tle. 

Do pizzy, serów i jako aperitif

Finca Beltran Duo Tempranillo Malbec to wyśmienite wino do codziennej degustacji. Skomponuje się z pizzą serową lub z dodatkiem pikantnego salami a także deską dojrzewających serów hiszpańskich z mleka owczego. Sprawdzi się również w roli aperitifu, który w przyjemnie rozgrzewający sposób pobudzi apetyt przed kolacją. 

Klasyczne i gustowne

Klasyczna butelka z ciemnego szkła ozdobiona została czerwonym kapturem obleczonym na szyjce i kremową etykietą, ukazującą winnice rozpostarte pod wysokimi wzgórzami Andów w winiarskim regionie Mendoza. Całość utrzymana jest w gustownym, tradycyjnym stylu. 

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować