Do darmowej dostawy brakuje: 250 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Fiesta Del Mundo Merlot

  • na co dzień
  • na imprezę
  • na lato
  • na randkę
  • polecane

Fiesta del Mundo
23,90 zł

 X 

w zestawie

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni

Opis

Chilijskie wino inspirowane radosną Hiszpanią

Wino jest wynikiem połączenia chilijskich metod uprawy z inspiracją zaczerpniętą z klimatu Hiszpanii, gdzie gorące kontynentalne słońce łączy się z rześkim powietrzem Morza Śródziemnego. Dzięki temu szlachetny szczep Merlot ujawnił swój smak i aromat w zupełnie nowej, wyjątkowej wersji. 

Czerwone, wytrawne, o aromacie ciasta z owocami

Wyprodukowane w 100% z odmiany Merlot. Rubinowa barwa wina mieni się ciemnogranatowymi refleksami. Bukiet jest bardzo intensywny w aromaty dojrzałej śliwki i jagód. W smaku przywodzi na myśl ciasto owocowe z odrobiną wanilii. Jest harmonijne i niepowtarzalne, zarówno delikatnie słodkawe i cierpko-orzeźwiające.

Do tapas, makaronów i serów

Najlepiej smakuje z hiszpańskimi tapas na bazie aromatycznych serów z mleka owczego i koziego. Dobrze skomponuje się także z tradycyjnymi potrawami mącznymi jak makaron lub kopytka w towarzystwie czerwonego mięsa w sosie grzybowym lub ziołowym. 

Eleganckie i nowoczesne

Uwagę przyciąga nowoczesny design etykiety, w której najwyższym punkcie ukazane jest Azteckie słońce. Symbol ten stanowi jednocześnie logotyp firmy i znaleźć go można na wszystkich produktach Fiesta Del Mundo. Czarna, klasyczna butelka i intrygująca etykieta oddają elegancki efekt całości. 

Napisz własną opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować