Free shipping Do darmowej dostawy brakuje: 299 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Mud House Pinot Noir 2012

Mud House Central Otago Pinot Noir 2012 Rozczaruje się ten, kto spodziewa się sensacji. Za tym winem nie kryje się żadna szalona historia – założyciele Mud House przyjechali do Marlborough dwadzieścia lat temu, zakochali się w tym miejscu, zasadzili winnicę i do dziś robią wina z sauvignon blanc, pinot gris i pinot noir.


Krzewów pinota, z którego zrobiony jest Mud House Pinot Noir 2012 nie nawożono w ramach eksperymentu nawozem dzikiej zwierzyny, nie montowano w winnicy budek dla nietoperzy odstraszających owady, nie leżał w beczkach z dębu rosnącego na Wyspach Sundajskich, etykiety nie pochodzą z recyklingu opakowań po kurzych jajkach, a dostawy nie są realizowane elektycznymi melexami.

Ta flaszka kryje w sobie jednak bardzo smaczny, klasyczny, dobrze zrobiony pinot noir z Nowego Świata, gdzie nie przesadzono z użyciem beczki (jedynie część wina leżakuje w tych z dębu francuskiego). Wino jest soczyste, w nosie trochę nut różanych, w ustach dominuje owoc wiśni, trochę nut ziemistych, ziół i wspominanych akcentów dębowych. Bardzo smaczna Nowa Zelandia na sobotnie popołudnie." (Źródło: www.winicjatywa.pl)


Krajobraz też nie jest zaskakujący – co nie znaczy że nie jest oszałamiający… © mudhousewines.co.nz

 

Sprawdź naszą ofertę win

  • Mud House Pinot Noir
    95,00 zł

    Mud House Pinot Noir


    Zobacz