Free shipping Do darmowej dostawy brakuje: 299 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

Jacquart - Siła Szampanii!

Od 1964 r. Jacquart z nieskończoną siłą napędową i zaangażowaniem stawał się jedną z wiodących na świecie marek szampańskich. To wyjątkowy proceder. W końcu nie codziennie, grupa winiarzy decyduje się na stworzenie międzynarodowej marki.

Celem ciężkiej pracy, tych wizjonerskich producentów wina, jest oferowanie miłośnikom szampana marki, która rodzi się w winnicy, a nie w sali konferencyjnej. Zaangażowanie i poświęcenie hodowców, którzy założyli firmę Jacquart pięćdziesiąt lat temu, nadal stanowi kamień węgielny tej firmy, co doskonale obrazuje motto umieszczone na ich Instagramie: „Leave the ordinary - Jesteśmy młodym domem szampańskim zakorzenionym w pasji i ludzkich wartościach, które napędzają naszych plantatorów win. Nasz współczesny styl Champagnes zbliża ludzi do siebie, do tych prostych chwil szczęścia i na specjalne okazje”Obecnie firma Jacquart stanowi jedno z największych źródeł dostaw winogron w całej Szampanii, obejmujące ponad 7% powierzchni w AOC / apelacji. Tożsamość Domu jest głęboko zakorzeniona w tym regionie, w jego pagórkowatych krajobrazach oraz wioskach położonych nieopodal winnic. Jacquart może pochwalić się obszarem zarówno tak dużym , jak i unikalnym. Dysponują oni winnicą o łącznej powierzchni 2400 ha, która kształtuje wina z charakterystyczną dla nich bardzo współczesną elegancją.

Od ponad 10 lat firma Alliance Champagne Group, która zarządza firmą, angażuje się w zrównoważone uprawianie winorośli, co jest innowacją jeśli chodzi o tereny Szampanii.Winorośl obdarzona jest szczególną i troskliwą opieką wieloletnich partnerów winiarskich firmy. Każdy z nich pasjonuje się pracą nad winem i podąża za rytmem sezonów szampańskich. Wszyscy działają w glebie, usuwają chwasty i zajmują się nawożeniem w trakcie sezonu: przycinaniem, wiązaniem, pączkowaniem, usuwaniem liści i wreszcie zbieraniem winogron.

W 2011 roku do zespołu Jacquarta, jako jego główny winiarz, dołączyła Floriane Eznack, która w wieku lat 30 po przybyciu do Szampanii, najpierw została asystentem winiarza w Veuve Clicquot a poźniej głównym enologiem Domu Jacquart. To ona uosabia ducha marki i jest odpowiedzialna za produkcję wina. Floriane jest obdarzona wieloma talentami i stanowi znak zmieniających się czasów. Jest młoda jak, jak dom winiarski, dla którego pracuje i z optymizmem patrzy w jego przyszłość.Champagne JACQUART zajmuje centralne miejsce w „Atelier des Chefs” stowarzyszeniu, które gromadzi wokół siebie producentów winiarskich oraz przede wszystkim kucharzy z całego świata, jak również zajmuje się propagowaniem  doboru wina do potraw oraz organizowaniem różnego rodzaju warsztatów kulinarnych w całej EuropieW maju 2018 Champagne Jacquart zgromadził ośmiu influencerów w Atelier des Chefs, aby wziąć udział w doświadczeniu parowania z żywnością i winem. Atmosfera była spokojna i przyjazna, a degustacje prowadzone na wysokim poziomie. Dzięki pomocy profesjonalnego szefa kuchni, uczestnicy mogli przygotować przystawkę i danie główne, a następnie udać się na przyjemny posiłek w towarzystwie Jacquart Mosaïque Champagnes. Spontaniczność spotkania i harmonia między jedzeniem a winami cieszyły wszystkich.

Sprawdź naszą ofertę win

 • Jacquart Mosaique Brut Rose Champagne
  312,79 zł

  Jacquart Mosaique Brut Rose Champagne


  Zobacz
 • Jacquart Mosaique Brut Champagne + Gift Box
  279,78 zł

  Jacquart Mosaique Brut Champagne + Gift Box


  Zobacz
 • Jacquart Mosaique Brut Champagne + Kieliszek x 2 + Gift Box
  356,00 zł

  Jacquart Mosaique Brut Champagne + Kieliszek x 2 + Gift Box


  Zobacz
 • Jacquart Mosaique Brut Champagne
  261,21 zł

  Jacquart Mosaique Brut Champagne


  Zobacz
 • Jacquart Alpha Brut Cuvee Champagne + Gift Box
  889,00 zł

  Jacquart Alpha Brut Cuvee Champagne + Gift Box


  Zobacz
 • Jacquart Mosaique Brut Champagne Mini

  Normalna cena: 139,00 zł

  Promocja 118,15 zł

  Jacquart Mosaique Brut Champagne Mini


  Zobacz