Free shipping Do darmowej dostawy brakuje: 299 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

3 litry hiszpańskiego wina w jednej butelce, czyli Alto Barrica na prezent

Jak wiadomo, wino to najlepszy pomysł na prezent! Wino jest eleganckie, ale nie ekstrawaganckie, uniwersalne, ale przy odpowiednim wyborze może być również bardzo osobiste. Poza tym jest różnorodne, zarówno pod względem odmian i rodzajów wina, jak i pod względem cen. Co najważniejsze, wino może być prezentem niemal dla każdego – kucharza, który doda je do swojej kolejnej potrawy, miłośnika książek, który będzie je popijał podczas lektury, solenizanta, który poczęstuje nim gości, czy młodej pary, dla której butelka wina może stać się wspaniałą pamiątką po najszczęśliwszym dniu w życiu.

Czy istnieje więc jeszcze lepszy pomysł na prezent od wina? TAK! 3 litry wina i to w jednej butelce! Lub jeszcze lepszy… 5 litrów wina w jednej butelce! Obie te opcje są teraz dostępne dzięki marce Alto Barrica, która właśnie wypuściła na rynek dwie mega butelki dla mega miłośników wina!

Komu podarować 3-litrową butelkę wina Alto Barrica?

Odpowiedź jest prosta: każdemu! A dokładniej, to każdej osobie, której chcemy sprawić ogromną (co najmniej 3-litrową) przyjemność. Gwarantujemy, że tak duża butelka wypełniona znakomitym winem będzie wielkim zaskoczeniem dla obdarowanej osoby i równie wielką przyjemnością, gdy przyjdzie do skorzystania z prezentu.

Duża butelka wina to przede wszystkim dobry pomysł na prezent dla miłośnika win, który często sięga po winogronowe trunki, zaprasza przyjaciół na kolacje zakrapiane winem i wydaje się, że w dłoni zawsze trzyma kieliszek. Taka butelka zapewni mu ulubiony trunek na o wiele dłużej, niż klasyczna.

3-litrowe wino Alto Barrica to równie wspaniały prezent dla pary młodej, która będzie mogła popijać „ślubne” wino w czasie podróży poślubnej czy miesiąca miodowego. Będą mogli również przechowywać wino przez kilka lat, by otworzyć je np. podczas 3 rocznicy ślubu i razem z nim wyprawić się w sentymentalną podróż.

Butelka wina o 3- lub 5-litrowym rozmiarze z pewnością spodoba się także przyjaciółce, z którą często spotykasz się na plotki, tacie, który lubi popić winem kolację, koledze z biura, który zmienia pracę i chcesz mu życzyć udanej drogi zawodowej w nowym miejscu.Duża butelka i eleganckie opakowanie

3 i 5-litrowe butelki wina Alto Barrica chowane są w eleganckie drewniane skrzynki. Dzięki temu nie musisz już samodzielnie martwić się o zapakowanie tak dużego prezentu. Skrzynki są wykonane z solidnego materiału, posłużą więc o wiele dłużej niż tylko podczas raczenia się winem! Po skończonej degustacji można je wykorzystać do przechowywania innych przedmiotów lub po prostu udekorować nimi salon, sypialnię czy kuchnię.

Zwłaszcza, że na każdej skrzynce pozostawiono wolne miejsce na specjalną dedykację! Wraz z zakupem wina nabywamy więc możliwość na spersonalizowaną dedykację wypaloną na froncie skrzynki, w której zamknięta jest butelka. Z osobiście wymyślonymi życzeniami każde wino będzie smakować jeszcze lepiej!

Hiszpańskie wino

Wewnątrz mega butelek znajduje się doskonałe hiszpańskie wino Alto Barrica Gran Reserva, rocznik 2014! Jest to wino, które leżakowało w dębowych beczkach przez minimum 36 miesięcy, by następnie dojrzewać jeszcze kolejne miesiące w butelce. Gran Reserva to wina przeznaczone do długiego odpoczynku, warto je więc przechować w domowej spiżarni troszkę dłużej niż zazwyczaj.

Alto Barrica Gran Reserva jest kupażem czterech odmian: lokalnych Bobal, Tempranillo i Garnacha oraz międzynarodowego Cabernet Sauvignon. Ma piękną rubinową barwę z charakterystycznymi fioletowymi refleksami. W bukiecie dominują aromaty soczystych owoców wiśni i jeżyn, które dodatkowo wzbogacają przyjemne nuty ciemnej czekolady i tostów. Na podniebieniu ujawniają się doskonała równowaga, wyrazistość owocowego posmaku z akcentem wanilii i odpowiednia doza orzeźwiającej kwasowości. Słowem, sama radość z degustacji wina!