Free shipping Do darmowej dostawy brakuje: 299 zł *
Call Us Zadzwoń:   44 649 47 37   696 088 990

O nas

Chcąc uczynić każdy dzień niepowtarzalnym i unikatowym otwieramy przed Tobą cały Świat.

W swojej ofercie posiadamy ponad tysiąc produktów z całego świata, które sprowadzamy specjalnie dla Was.

Wino dla każdego może znaczyć coś innego. Dla nas to pasja. Od lat propagujemy jego kulturę z zamiłowaniem i najwyższym zaangażowaniem. Każdy członek naszej załogi jest w naszej historii osobnym wątkiem niosącym ze sobą wyjątkowe losy i niepowtarzalne winne upodobania, które razem łączą się w niezwykłą opowieść o miłości do tego wyjątkowego trunku.

W naszych zbiorach znajdziecie ponad 700 różnych propozycji z pięciu kontynentów. To różnorodność, która oparta na produkcji blisko dwudziestu pięciu krajów, opiewa na wina z wielkich, sławnych winnic znanych na całym świecie, których receptury udoskonalane są od wielu pokoleń, ale też takich, które butikowo produkują swoje skarby w malutkich miasteczkach, bazując na rodzimych recepturach niezmiennych od setek lat.

Znając (i na bieżąco próbując!) wszystkich naszych propozycji zapraszamy do naszego sklepu, wszystkich, którzy chcą nie tylko zakupić wino, ale poznać jego historię i doświadczyć magii związanej z każdą pojedynczą butelką. Za każdą bowiem etykietą kryje się urok przemijającego czasu - dziejów wielkich rodów, przygód wizjonerów i objawień marzycieli. To także ciężka praca wielu rąk, walka z przeciwnościami i ogromny szacunek do sił natury. W każdej kropli tego eleganckiego trunku znajdziemy nie tylko bukiet zapachowy i bogaty smak, ale też tysiące lat doświadczeń winemakerów z całego świata.

Spotkasz u nas prawdziwych pasjonatów i miłośników wina. Dlatego z najwyższą przyjemnością porozmawiamy z Tobą, poznamy Twoje upodobania i szczegółowe wymagania, aby wyselekcjonować propozycje dobrane ‘na miarę Twoich oczekiwań’. Zawsze szczegółowo doradzamy w kwestii doboru win do potraw (połowa naszej załogi to weterani branży gastronomicznej i restauratorskiej!). Z przyjemnością skomponujemy też upominek idealny na podstawie informacji od nas i naszego doświadczenia. Nie skłamiemy, jeśli dodamy, że u nas naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nie zamykamy się tylko na selekcję specjalistyczną wielkich win z ‘górnej półki’. Jesteśmy specjalistami od uniwersalności i znajdowania nietypowych rozwiązań, którzy w wyborze wina stawiają na jego jakość nawet, a może zwłaszcza, przy jego niewygórowanej cenie.

Na sklepowych półkach znajdziecie również szeroki wybór alkoholi mocnych. I w tym przypadku również kierujemy się naszym doświadczeniem umieszczając na nich nie tylko klasyki, ale też ciekawostki z całego świata, które przyciągają swoją historią i jakością. Znajdziecie u nas przekrój od klasycznej, czystej wódki w kilkunastu odsłonach, przez najlepsze gatunkowo brandy, whisky i koniaki, ale też certyfikowane miody pitne, nalewki, armaniaki, rumy, calvadosy, okowity, grappy i wiele, wiele innych.

Kochamy rozmowy o winie, więc często ugaszczamy Was na miejscu wyśmienitą kawą oraz bardzo często, różnorodnymi degustacjami. Wnętrze sklepu, zaprojektowane z myślą o wspólnym biesiadowaniu zaprasza więc do pozostania u nas na dłuższą chwilę, do czego i my również gorąco zachęcamy. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w naszych progach.

Kochamy rozmowy o winie, więc często ugaszczamy Was różnorodnymi degustacjami. Zapraszamy więc do pozostania u nas na dłuższą chwilę. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w naszych progach.